Franchise isim bedeli ücretsiz olan Korkmazbey Mutfak bayilikleri için yatırım tutarı 30 bin ila 50 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

  • 30 – 60 M2 Alana Sahip İşletme Bulmak
  • Franchise  Yatırımı İçin Gerekli Sermaye Sahip Olmak
  • Korkmazbey Mutfak Hizmet Standartlarını Sağlamak

Korkmazbey Mutfak  Bayilik Hakkında Poğaça, Kayseri kaşık mantısı, kır pidesi,börek çeşitleri, keçi peyniri gibi birçok leziz ürünü ile kalitesini hedef kitlesiyle buluşturan Korkmazbey Mutfak ürünlerinin tazeliği ile fark yaratan markalar arasında yer almayı hedefliyor.

Bayilerine ürünleri organik ve taze olarak teslim eden firmamız kesinlikle dondurulmuş gıdaların hedef kitlesiyle buluşturulmasını istemiyor.

Bu nedenle korkmazbey Mutfak bayilik almak isteyen girişimcilere karlı ve bir o kadar da prestijli bir işin sahibi olma imkanı tanıyor.
Ürünlerinin çeşitliliği, lezzeti ve tazeliği ile her bir franchise şubesi yüksek ilgi gören Korkmazbey Mutfak markası  mükemmel hizmet ile harmanlayarak hedef kitlesinin kalbini fethediyor.

Korkmazbey Mutfak Bayilik Şartları Bayilik almak isteyen girişimcilerin hizmet sektöründe deneyimli olması tercih ediliyor. İşletme standartlarının karşılanması, hijyenin maksimum seviyede tutulması ve hedef kitleye güler yüzlü hizmet sunulması markamızın önem verdiği şartlar arasında yer alıyor.

Korkmazbey Mutfak bayilik almak isteyenlerden kısa süreliğine franchise isim bedeli talep etmiyor.

Aylık cirodan pay almayan, royalty ödemesi talep etmeyen ve sunduğu desteklerle yatırımcıların başarısını teşvik eden Korkmazbey Mutfak bayilik yatırım tutarı; bulunan işletmenin metrekare cinsinden alanına göre 30 bin ila 50 bin TLarasında değişiyor. Firma bu bedelleri sağlayan girişimcilere işletmeyi anahtar teslim şekilde hazırlıyor.

Standartları sağlayan bir dekorasyon yapılması adına firma her bayisi için işletme dekorasyonunu kendi ekibiyle gerçekleştiriyor.

Korkmazbey Mutfak bayilikleri için gereken diğer bir şart ise lokasyon seçimi ile ilgili.

Bulunacak işletmenin minimum 30 – 60 metrekarelik alana sahip olması firmanın talepleri arasında yer alıyor. Elbette işletmenin bulunduğu konumun kalabalık olması da gereksinimlerden biri olarak ön plana çıkıyor.

Firmamız bayilerinden teminat bedeli istemiyor. Yapılan franchise sözleşmesinin bir süresi yok. Tüm bunlara ek olarak satış kotamızın bulunmaması da girişimcinin stresini azaltıyor. Eğitim, bölge koruması, reklam, pazarlama, yer seçimi gibi destekler de sunan marka işletme açıldıktan sonraki 15 gün içerisinde bayisine işi öğretmek amacıyla işletmenin yönetiminde aktif rol alıyor.

Korkmazbey Börekçi Bayilik Avantajları

Korkmazbey Mutfaktan bayilik alan yatırımcıların en büyük gücü firmamızın güçlü keçi çiftliğinin tüm imkanlarından faydanlanmka , leziz ve günlük gelen taze ürünlerini hedef kitlesiyle buluşturmak.
Markamızın cirodan pay istememesi, royalty fee talep etmemesi ve satış kotası koymaması gibi kriterler de girişimcilerin avantajlarını arttırıyor.
Markanın azmi  ve oturmuş hedef kitlesi bayilik alan girişimcilerin karlılığını arttırıyor.

Siz de Korkmazbey Mutfak bayilik avantajlarından yararlanmak isterseniz bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkilileriyle irtibata geçebilirsiniz.

0552 842 05 90

 Gerçek bir Börek ve Mantı Evi

 

Eskilerin tekrarı ile çok değerli zamanlarınızı tüketmeye son vermek için yola çıkmış,gerçek ustalar tarafından kurulmuş bir mutfaktır

Burada sevgi var,muhabbet var,gerçeklik var,gençlik var,uyanış var.

Ülke genelinde binlerce noktada çok büyük bir börek ve mantı evinin adımları var.

Görünmez prangların zihinleri tutsak ettiği böylesi zamanlarda, elleri ve kollar ve dahi ayakları bağlayan zincirleri kırmanın zamanı geldiğini düşünen bayiler aramaktayız.

Biz her şehirde,her mahallede,her köyde var olacağız.

Beşbin yıllık bir kültürün ulaştığı yeriz. İçinde yaşadığı toplumun iyiliğini gözeten muhteşem bir doğal ve katıksız gıda hareketin adıyız biz.

 

Ve farkındayız..

Eğer değişmez ve anlamazsak tükeneceğiz.

Bize Katılın..

TOP